Adana Çıkışlı Bozcaada Turları Assos – Ayvalık – Bozcaada üçgeninde gerçekleşerek size tek turla onlarca yeri görme imkanı veriyor.

Adana Çıkışlı Bozcaada Turları her hafta Perşembe haraketli ve Pazar akşamı dönüşlü olmak üzere tatilcilere 4 günlük bir tatil fırsatı sunuyor. İlk olarak otobüsle başlayan turumuz sonrasında feribotla devam ediyor.

 

Otel konaklamalı 3 gecelik Adana Çıkışlı Bozcaada Turları, Adana İstasyon Meydanı’ndan hareketle gece yolculuğu ile başlayarak Ankara – Bolu – İstanbul – Tekirdağ üzerinden Eceabat’a doğru uzanacak. Gelibolu Yarımadası’nı gezdikten sonra Geyikli iskelesinden feribotla Bozcaada’ya geçerek turumuza devam edeceğiz.

Ayvalık, Çanakkale, Ayazma Plajı, Eceabat, Arıburnu, Cunda Adası, Göztepe, Şehitlik, Şeytan Sofrası gibi diğer rotalarımızı da gezdikten sonra dönüş yoluna koyularak tatilimizi sonlandırıyoruz. Adana Çıkışlı Bozcaada Turları etkinliklerimizi düzenli olarak sürdürmeye devam ediyoruz.

Adana Çıkışlı Bozcaada Turları

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Bozcaada turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Bozcaada turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Bozcaada Turları

Abone Ol

Bozcaada turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..

Assos Turları

Seo

Seo