Ankara Çıkışlı Bozcaada Turları, adayı merak eden Ankaralı konuklarımız için kaçırılmayacak bir fırsat. Kurak topraklardan Türkiye’nin en serin yerlerinden birine gidecek olan tatilciler bu cennet yörede unutulmaz anlar yaşayacaklar.

Otobüs ve feribotlarla düzenlenen Ankara Çıkışlı Bozcaada Turları Kızılay Mc Donalds (Atatürk Bulvarı), Söğütözü Ulusoy Terminali, Ümitköy Galeria duraklarından misafirlerimizin alınması ile başlar. Otel konaklamalı 2, 3, 4 gecelik Ankara Çıkışlı Bozcaada Turu rotamızda Bolu – İstanbul – Tekirdağ üzerinden Eceabat’a geçilerek Gelibolu Yarımadası’nı gezeceğiz. Çanakkale ve Ayvalık’tan sonra Geyikli iskelesinden feribotla Bozcaada’ya geçeceğiz.

 

Adada Rüzgâr Değirmenlerini, Ayazma Plajını, Mermer Burnu’nu görüp, Göztepe’den panoramik manzaranın güzelliğine tanık olduktan sonra Ceneviz Kalesi ve Sualtı Müzesini gezip Ege’nin meşhur lezzetlerini tadacağız. Bol bol yüzecek ve dinleneceğiz. Dolu dolu bir Bozcaada Turu bizi bekliyor…

Ankara Çıkışlı Bozcaada Turları

  • Ankara Çıkışlı Bozcaada Ayvalık Bozcaada Turu – 4 gün

Yorumlar

Sen de Yorum Yaz

Bozcaada turuna katılmış veya katılmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Bozcaada turuna katılacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Turlara katılmış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Popüler Bozcaada Turları

Abone Ol

Bozcaada turu fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun..

Assos Turları

Seo

Seo